Pravá ruka manažera pobočky (Praha)

Jméno/Firma
B2M.CZ s.r.o.
Pracoviště
Šafránkova 1243/3, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hledáme akčního člověka, který se stane neocenitelným partnerem pro našeho manažera. Jste to vy?

Co vás čeká?

•Administrativní práce: Podpora manažera v každodenní agendě – od zajištění pošty až po přípravu podkladů ke smlouvám.

•Komunikace s klienty: Stanete se důležitým článkem mezi našim týmem a manažerem.

•Organizační výpomoc: Správa docházkového systému, organizace pohovorů, atd.

•Samostatné úkoly: Pochůzky, koordinace různých činností a zajištění, aby vše běželo jako po másle.

Co požadujeme?

•Pozitivní a aktivní přístup: Hledáme někoho, kdo se nebojí práce a má chuť se pustit do nových výzev.

•Pečlivost a důslednost: Schopnost dotahovat věci do konce a zajistit, že každá úloha bude dokončena s maximální precizností.

•Týmový hráč, ale i samostatný tahoun: Budete podporou manažera, ale zvládnete si poradit i sami.

•Znalost MS Office: S programy jako Word, Excel či Outlook si hravě poradíte.

Co nabízíme?

•Stabilní zázemí: Práce v dynamické společnosti, kde vaše úsilí bude vidět.

•Atraktivní finanční odměna: Fixní plat 34.000 Kč + osobní ohodnocení až 10.000 Kč.

•Pracovní doba, kterou oceníte: 8:00–16:30, od pondělí do pátku – víkendy patří vám!

•Přátelský tým: Podpora kolegů a příjemná atmosféra, kde se budete cítit jako doma.

•Nástup možný ihned: Pokud jste připraveni začít, my jsme připraveni vás přivítat.

Těšíme se na vaše životopisy a na možnou společnou spolupráci!