Plant controller

Jméno/Firma
HP-Pelzer s.r.o.
Pracoviště
Pod Kyjovem 349/18, Plzeň
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Hledáme kolegu/ kolegyni na pozici "Plant Controller"

Popis pracovní pozice

Pracovník na této pozici spolupracuje při zpracování závěrkových reportů pro vedení závodu a centrálu společnosti, je zodpovědný za správu a údržbu dat v systému kalkulací závodu Plzeň, podílí se na příprava reportů, analyzuje data, připravuje forecasty a rozpočty závodu pro následující období, provádí nákladové kalkulace a kooperuje s ostatními závody a odděleními.

Náplň práce:

- Správa a údržba dat v systému kalkulací závodu Plzeň, odsouhlasení s daty v SAPu
- Spolupráce při přípravě ročního plánu a pravidelných FC, reporting a rozbory měsíčního obratu závodu Plzeň, analýza odchylek proti plánu event. FC
- Podpora a analýzy pro výrobní controlling
- Příprava týdenního a měsíční BWA reportingu a vyhodnocení odchylek na základě dat z SAP a ostatních oddělení
- Oceňování hotových výrobků a polotovarů podle kalkulačního vzorce
- Příprava podkladů pro roční budget (rozpočet)

Požadujeme:

- SŠ/VŠ – ekonomického směru
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- analytické dovednosti související s finančními otázkami a výsledky
- dobré komunikační schopnosti - interpretace zjištěné ekonomické skutečnosti
- zkušenosti práce na PC - MS word, Excel, systém SAP (výhodou)
- odborná znalost v oblastech účetnictví, daní a controllingu (výhodou)

Nabízíme:

- motivující mzdové ohodnocení
- 25 dní dovolené
- laptop, mobilní telefon i pro soukromé použití
- penzijní nebo životní připojištění 3% z hrubé mzdy po roce zaměstnání, vánoční a letní odměny dle platné kolektivní smlouvy, věrnostní odměny
- elektronické stravenky Edenred v hodnotě 160,- Kč/den
- široké spektrum firemního vzdělávání, firemní benefit ELA - poradenství v oblasti práva, financí a zdraví, uLékaře - objednání k lékaři, konzultace zdravotního stavu, Advanto - záloha na mzdu, výhodný firemní tarif Vodafone

V případě zájmu prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce.

Nástup možný ihned.