Business Plant controller

Jméno/Firma
ASSA ABLOY ES Production s.r.o.
Pracoviště
Kostelec
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Business Plant Controller je zodpovědný za controlling a reporting. Je zodpovědný za dodržování interních předpisů a účetních a právních norem a předpisů.

Co bude Vaším úkolem

  • Plánování a tvorba ročních budgetů, kvartálních, měsíčních a týdenních forecastů dle požadavků
  • Vytváření BOM, cenová tvorba
  • Zpracovávání analýz a rozborů hospodaření
  • Měsíční uzavírání účetnictví a tvorba měsíčních výkazů a reportů
  • Zajišťování ročních finančních auditů a předauditů ve spolupráci a dle požadavků externích auditorů
  • Příprava a zpracování dat pro přiznání k DPH
  • Zpracování a evidence časových rozlišení, dohadných položek a dalších speciálních účetních transakcí
  • Schvalování odchozích plateb v rámci bankovních systémů
  • Analýza zásob a odchylek
  • Další úkoly související s finančním oddělením, které určí finanční manažer

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Znalost daňové problematiky a zákonů
  • Znalost účetní problematiky a zákonů
  • Znalost problematiky reportingu, controllingu výrobních společností
  • Zkušenosti s procesem finančního auditu
  • Praktická zkušenost s využíváním informačních systémů

Co vám můžeme nabídnout

  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené, 3 sick days
  • příspěvek na dopravu
  • stravenkový paušál
  • měsíční bonus
  • příspěvek za doporučení nového zaměstnance
  • příspěvek na penzijní připojištění