Obchodník s nemovitostmi

Jméno/Firma
Jelínek Tomáš - realitní makléř
Pracoviště
Jihlava
Úvazek
Živnostenský list
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

Rozšiřujeme tým v Jihlavě – staň se realitním makléřem!

Hledáte kariérní příležitost, kde můžete využít své schopnosti a zároveň se dále rozvíjet? Připojte se k našemu dynamickému týmu v Jihlavě!

Náplň práce:

  • Spolupráce na ŽL

  • Vedení obchodních případů: Od prvního kontaktu s klientem až po uzavření smlouvy.

  • Realitní poradenství: Poskytování profesionálního poradenství klientům dle jejich potřeb.

  • Tvorba zakázek a nacenění: Tvorba a prezentace zakázek, nacenění nemovitostí, prohlídky.

  • Prezentace a realizace zakázek: Prezentace nemovitostí a realizace obchodů.

  • Klientské schůzky a komunikace: Schůzky s klienty, komunikace s právníky a kolegy.

  • Spolupráce s týmem profesionálů: Pracujte v kvalitním týmu odborníků.

  • Moderní nástroje: Využívání cenových map, Stormmbooku a dalších nástrojů pro optimalizaci cen.

  • Osobní rozvoj: Neustálé učení a zdokonalování sebe sama.

Co získáte:

  • Dvouměsíční podpora: Finanční podpora v začátcích.

  • Zkušený mentor: Spolupráce se zkušeným makléřem.

  • Podpora firmy a kolektivu: Silné zázemí a podpora zkušeného týmu.

  • Firemní benefity: Dovolené, akce, a další výhody.

  • Revoluční nástroje: Tablet s aplikací, SMS podpis a další IT vychytávky.

  • Marketingová podpora: Vlastní marketingové oddělení, které se stará o propagaci.

  • Právní zázemí: Právní oddělení pro vypracování potřebných dokumentů.

  • Další podpora: IT oddělení, call centrum, technické a reklamní oddělení.

Co očekáváme od Vás:

  • Dochvilnost a spolehlivost

  • Znalost práce s PC a mobilními zařízeními

  • Řidičský průkaz a vlastní automobil

  • Aktivní a komunikativní přístup

  • Reprezentativní vystupování

Pokud jste připraveni na novou kariérní výzvu v dynamickém oboru realit, přidejte se k nám a rozvíjejte svou kariéru s námi!