Elektrikáře do Rakouska

Jméno/Firma
A-JOBS GmbH
Pracoviště
Česká republika
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Řemeslné a manuální práce
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

AUSTRIANJOBS byla založena v roce 2011 Thomasem Maurerem. Kromě centrály v Mauthausenu má společnost nyní dalších pět poboček v Rakousku, včetně náborové a obchodní kanceláře v České republice!

Hledáme zaměstnance s širokým spektrem kvalifikace – od jednoduchých asistentů až po vysoce kvalifikované kvalifikované pracovníky nebo techniky. Pokrýváme téměř každé odvětví.

O nás

Vaše práce je naším úkolem! Připravili jsme pro Vás řadu zajímavých nabídek pracovních míst v elektrotechnickém průmyslu.
Be part of us! Přihlašte se nyní!

Náplň práce:

✔    kontrola elektroinstalace na základě elektrických schémat a další technické dokumentace
✔   korekce a odstraňování chyb v zapojení
✔   provádění vysokonapěťových zkoušek u hotových výrobků
✔   vyplňování související výstupní dokumentace
✔   další odborné elektrotechnické činnosti v závislosti na Vašich zkušenostech v čistém a  moderním  výrobním závodě výhodou

Co od Vás očekáváme:

✔ Ukončené odborné vzdělávání v oblasti elektro
✔ Platný doklad o odborné způsobilosti v elektrotechnice
✔ Pracovní zkušenosti jako elektrikář ve výrobě rozváděčů
✔ Flexibilita, odolnost a smysl pro odpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

✔Atraktivní odměna a odpovídající příplatek v závislosti na kvalifikaci
✔Zaměstnání v mezinárodně expandující společnosti
✔Rozmanitá a perspektivní práce
✔Dlouhodobý pracovní poměr
✔administrativni a telefonická podpora 24 hodin

V případě zájmu mne kdykoliv kontaktujte, nebo zasílejte životopisy s fotografií na: e-mail přes odpovědní formulář.