Kontrola kvality - pracoviště Kolín Ovčáry

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Kolín
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Máte zkušenost s kontrolou kvality?

Aktivní řidičský průkaz skupiny B.

Popis pozice:

  • Kontrola kvality přídavných zařízení - kabeláž, polepy, vybavení vozidla.
  • Řízení vozidla v areálu společnosti.

Profil kandidáta:

  • Požadujeme pouze řidičský průkaz skupiny B a ochotu učit se.
  • Zodpovědnost za odvedenou práci.

Nabízíme:

  • Nabízíme příjemné pracovní prostředí a dobré platové ohodnocení.
  • 27 800 Kč/měsíc, bonusy dle kvality práce 3 000 Kč/měsíc od 1. měsíce.
  • Příspěvky na stravování - stravenky 120 Kč hrazené v plné výši.
  • Pracoviště v Kolíně Ovčáry.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování