Asistent/ka prodeje a provozu firemní restaurace (HPP, ranní PO-PÁ) - Brno-Líšeň

Jméno/Firma
ARAMARK, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Chcete nastartovat Vaši kariéru v gastronomii? Preferujete stabilní zaměstnání ve velké nadnárodní společnosti? V tom případě už nehledejte dál, tato pracovní nabídka je určena přímo pro Vás.

Náplň práce:

  • směny v čase 5:00 – 13:30
  • příjem hotovostních i bezhotovostních plateb od zákazníků, kteří se k nám přišli najíst
  • doplňování drobného sortimentu a starost o to, aby vystavené zboží bylo hezky upravené
  • výdej teplých jídel strávníkům
  • bude na vás, aby byla naše firemní restaurace hezky čistá

Co od Vás očekáváme:

  • pokud máte zkušenosti s prací na pokladně, nebo s výdejem jídla, máte plusové body
  • toto by měl být váš recept na každý den: špetka píle smíchaná s dávkou nadšení do práce
  • u nás jsme tým a hledáme kolegy, kteří mají týmového ducha

Co Vám můžeme nabídnout:

  • peníze jsou na Vašem účtu vždy do 5. dne v měsíci
  • oběd za 30,- Kč
  • 20 dní dovolené + 2 dny volna na relaxaci + 1 den volna k narozeninám
  • MultiSport karta – zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice
  • finanční odměny za doporučení nových kolegů a za nadstandardní pracovní výkony
  • zvýhodněné tarify u O2

Místo výkonu práce: restaurace ARAMARK, s.r.o., MOOG, Trnkova 3129/119a, 614 00 Brno (Brno Líšeň)