Mistr dílny/přijímací technik osobních a nákladních vozidel

Jméno/Firma
Hanyš - Jeřábnické práce, s.r.o.
Pracoviště
Počernická 425, Radonice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
21. 10. 2024

Firma Hanyš - Jeřábnické práce, s.r.o. přijme do svého kolektivu :

Mistra dílny/přijímacího technika osobních a nákladních vozidel

Náplň práce:

  • zadávání práce mechanikům v interním servisu
  • příjem strojů do opravy nebo k servisní kontrole
  • plánování řešení externích oprav vozidel (Volvo, Škoda, Fiat, Renault,...)
  • komunikace s dispečinkem o průběhu opravy
  • předání vozidel po opravě nebo po servisní kontrole
  • administrace a logistika zakázek

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání nejlépe technického typu
  • řidičský průkaz sk. B
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci v ryze české společnosti se stabilním postavením na trhu
  • motivující platové ohodnocení
  • služební vozidlo i pro soukromé účely
  • telefon, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • místo výkonu práce – Radonice (Praha východ) – dostupnost autobusem z Černého Mostu cca 5 min.
  • nástup možný ihned

Náborový příspěvek 50.000,- Kč (odměna pro nově nastupujícího zaměstnance s praxí)

Při nástupu vyplacení odměny 10.000,-Kč, po zkušební době (po 3 měsících) vyplacení odměny 20.000,-Kč, po 6 měsících doplatek 20.000,- Kč.