Trainee do oddělení Logistiky

Jméno/Firma
Lidl Česká republika s.r.o.
Pracoviště
Nárožní 1359/11, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
21. 10. 2024

Jste čerstvým absolventem nebo absolventkou VŠ a je Vám blízský obor logistiky? Postavte Vaši kariéru na stabilních základech a zapojte se do našeho Traineee programu!

Pracovní náplň

  • intenzivní seznámení s veškerými procesy napříč oddělením „Skladové logistiky“
  • seznámení s procesy skladové logistiky na Logistickém Centru, Lidl prodejně.
  • spolupráce na aktuálních projektech i na reportingu logistiky
  • po úspěšném dokončení programu nabídka startovací pozice

Váš profil

  • vysokoškolský diplom min. Bc. (max. 2 roky od ukončení)
  • pracovní zkušenost v rámci studií
  • nadšení pro oblast logistiky a týmový duch
  • dynamičnost a tah na branku
  • schopnost logického myšlení
  • řidičský průkaz sk. B – ochota cestovat v rámci ČR

Nabízíme

V rámci našeho systému odměňování zajišťujeme rovné mzdové podmínky napříč všemi pozicemi v naší společnosti.

  • smlouvu na 1 rok - po úspěšném absolvování možnost nabídky na dobu neurčitou
  • parádní mzdu 42 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč za den
  • systém Cafeterie - benefity podle vás
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • letní, vánoční a jubilejní večeře
  • program všestranné pomoci zaměstnancům ,,S námi můžeš počítat!“
  • zvýhodněné hlasové a datové tarify od O2 Family
  • příspěvek 500 Kč měsíčně na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • propracovaný systém zapracování, dalšího odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno pro rodiče prvňáčka v první školní den
  • čerstvé ovoce, káva, čaj a voda na pracovišti k dispozici