IT specialista junior Praha 9 - Kbely

Jméno/Firma
ASTRON print, s.r.o.
Pracoviště
Mladoboleslavská 1128, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Vaším úkolem bude:

  • správa firemního HW a SW vč. evidence
  • technická podpora uživatelům (počítače, telefony, tiskárny, uživatelský SW)
  • instalace, konfigurace a správa počítačů včetně SW
  • spolupráce na správě a údržbě serverů a firemní sítě
  • podpora HW a SW v centrále v Praze – Kbelích, v Jablonci n. N. a v zámeckém hotelu Ratměřice
  • vytváření a správa dokumentace
  • spolupráce s ostatními členy IT týmu na plnění všech úkolů v oblasti IT

Co od Vás očekáváme:

  • min. SŠ vzdělání ideálně technického směru
  • praxe nejméně 2 roky v oblasti IT
  • znalost technologií Microsoft (W10/11 – PODMÍNKOU; M365, Windows Server, Active Directory – alespoň základní znalosti PODMÍNKOU)
  • zkušenosti s Apple zařízeními a znalost OS Linux - VÝHODOU
  • zkušenosti s MIS/ERP systémy a systémy pro automatizované zpracování dat např. Esko, Automize, Onyx, GMG, Microsoft Dynamics, Cicero - VÝHODOU
  • základní znalost síťové infrastruktury
  • aktivní a odpovědný přístup k řešení úkolů, pečlivost, spolehlivost
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • zájem o technologie a ochota učit se novým věcem
  • Czech language C2 level or native speaker - required for accurate communication with production workers without an interpreter / výbornou znalost českého jazyka, nejlépe rodilý mluvčí

Co Vám můžeme nabídnout:

  • perspektivní zaměstnání s možností rychlého růstu a osobního rozvoje
  • zázemí velké a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • příjemné moderní pracovní prostředí
  • zajímavou práci v mladém příjemném kolektivu
  • motivující platové ohodnocení
  • tarif k mobilnímu telefonu
  • příspěvek na stravování, vlastní jídelna
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
  • firemní akce
  • vlastní parkoviště

Místo výkonu práce: Praha 9 - Kbely.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis.

Budeme se těšit na Vaše reakce.