Kariéra nebo pěkná mzda? U nás obojí! Praha

Jméno/Firma
TF MARKETING s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Neustále rosteme a tak hledáme nové posily, co se na tom všem budou podílet s námi. Nabízíme ti neobyčejnou kariéru plnou příležitostí, jediné co za to požadujeme je, abys byl ambiciózní, chodil do práce a chtěl vydělávat. Zní to jednoduše, že? Ono to totiž jednoduché je.

Pracovní náplň

  • Dostaneš na starost portfolio klientů, které si budeš moci dále rozšiřovat
  • Budeš v telefonickém kontaktu se svými klienty, ale můžeš si samozřejmě domlouvat i osobní schůzky v kanceláři
  • Každodenní práce na PC
  • Drobná administrativa

Nabízíme

  • Zázemí zavedené obchodní firmy - jsme na trhu již 17 let
  • Průměrný plat nových kolegů je 47.000 Kč až 69.000 Kč. (Fix 39.000 Kč + minimální splněný cíl = 47.000 Kč) výsledná částka je ale bez horního limitu, je tedy jen na tobě kolik si z daného měsíce odneseš
  • Bonusy jsou i materiální, co říkáš třeba na služební automobil nebo soutěže o poukazy na tetování?
  • Profesionální školení, které bude trvat 14 dní (na jeho konci tě odměníme 10.000 Kč)
  • Vstřícný a přátelský kolektiv, který ti se vším rád pomůže
  • Pracovní doba po-čt 8:30-17:00, v pátek končíme v 15:00
  • Multisport kartu, aby si mohl/a zůstat v kondici
  • Možnost rychlého kariérního postupu, do dvou let si můžeš otevřít svojí vlastní pobočku!

Hledáme

  • Ambiciózní jedince s elánem do práce, kteří se budou chtít neustále se zlepšovat
  • Základní znalost práce na PC (MS Office a vyhledávání na internetu ti bude stačit)
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Selský rozum
  • Zkušenost s marketingem či prodejem jsou výhodou, ale ne podmínkou

Nemáš zkušenosti? Máš pocit, že nevyhovuješ požadavkům? Žádný učený z nebe nespadl a my
ti proto poskytneme veškerou podporu a profesionální zaškolení.

Tak neváhej a pošli nám svůj životopis. Těšíme se na tebe!