Montážní technik pro Německo

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Uherské Hradiště
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáme šikovného montážníka s komunikativní NJ - nutností.

Většinu zakázek budete trávit v Německu.

Popis pozice:

  • dohled a montáž ocelových sestav
  • koordinace opravných prací u zákazníků v Německu

Profil kandidáta:

  • zkušenost s montážemi podmínkou (stavby, ocelové konstrukce)
  • ochota cestovat, velká část práce v Německu
  • znalost NJ na úrovni komunikativní
  • orientace v technické dokumentaci

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení, kvartální bonusy dle dosahovaných výsledků
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.
  • možnost osobního i profesního rozvoje na šéfmontéra
  • práce na zajímavých projektech  v zahraničí a mnoho dalšího

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění