PPC specialista

Jméno/Firma
Seznam.cz, a.s.
Pracoviště
Palachovo náměstí 797/4, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
21. 10. 2024

Máte zkušenosti s PPC kampaněmi a chcete je posunout ještě dál? Hledáme nadšeného a komunikativního člověka, který má chuť rozvíjet své dosavadní zkušenosti u české internetové jedničky.

Koho hledáme

  • Umíte pracovat s PPC systémem Sklik.
  • Máte alespoň 2 roky praxe v oblasti PPC reklamy a znalosti reklamních systémů Sklik nebo Zboží.cz nebo Google Analytics 4.
  • Jste komunikativní a nebojíte se zavolat klientovi, domluvit se na nejlepším postupu, případně mu poradit.
  • Máte obchodní myšlení a jste schopni hledat optimální nastavení kampaní v Skliku pro naše klienty a účastnit se obchodních jednání.
  • Máte výborné prezentační dovednosti a prezentování výsledků a práce s malým či velkým publikem je pro vás hračkou.
  • Rádi pracujete v týmu – informace a zkušenosti budete sdílet s dalšími specialisty a kolegy z Obchodního oddělení.
  • Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni – v případě potřeby se můžete starat i o některé zahraniční klienty.
  • Výhodou je znalost Google Ads, Dotidot a Looker Studio.
  • Řidičák se bude hodit pro cesty za klienty.

Co vás čeká

  • Mezi vaše hlavní úkoly bude patřit psaní krátkých reklamních textů, práce s vizuálními formáty jako jsou bannery, produktové inzeráty a videoreklamy v systému Sklik.
  • Další významnou položkou je práce se samotnou strukturou kampaní, klíčovými slovy a svěřenými rozpočty.
  • Budete také vyhodnocovat úspěšnost, efektivitu kampaní a vylepšovat jejich výkon v návaznosti na dohodnuté cíle s klientem.
  • Povedete školení, workshopy a porady pro obchodní týmy.
  • 5členný tým, který působí v Brně a v Olomouci.

Co nabízíme

  • Tak v prvé řadě máme skvělý tým (a ne, není to jen fráze), kde vám všichni rádi poradí a pomůžou nebo si popovídají u kávy. Klademe důraz na otevřenou komunikaci a spolupráci. Společně si navzájem pomáháme a sdílíme zkušenosti.
  • Notebook a telefon i k soukromým účelům bereme jako samozřejmost.
  • Možnost rozvíjet znalosti v online marketingu a dále se vzdělávat v novinkách v Skliku.
  • U nás zapomeňte na dress code a formality.