Advokát se zaměřením na právo nemovitostí

Jméno/Firma
Eversheds Sutherland, advokátní kancelář, s.r.o.
Pracoviště
Pobřežní 394/12, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Právo
Vytvořeno
21. 10. 2024

Mezinárodní advokátní kancelář Eversheds Sutherland hledá pro svou českou kancelář advokáta se zaměřením na právo nemovitostí.

Náplň práce:

  • spolupráce i samostatné vedení projektů zejména v oblasti nemovitostí;
  • řešení zajímavých případů od výstavby, nemovitostních transakcí až po nájmy kancelářských i výrobních prostor pro největší světové firmy;
  • účast na mezinárodních projektech a spolupráce s kolegy z jiných kanceláří Eversheds Sutherland;
  • zapojení do business developmentu a publikační činnosti.

Co od úspěšného kandidáta očekáváme:

  • vysokou úroveň odborných znalostí v oblasti nemovitostí odpovídajících senioritě a velmi dobrou znalost korporátního práva;
  • praxi v advokátní kanceláři nebo na pozici inhouse lawyer;
  • odpovědnost, aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost, samostatnost a loajalitu;
  • schopnost logického a samostatného uvažování, ale i týmového ducha;
  • znalost angličtiny umožňující profesionální práci, němčina je výhodou.

Co nabízíme:

  • karierní růst pro talentované advokáty;
  • učení se od špičkových odborníků, rozvoj Vašich znalostí i dovedností;
  • nadstandardní ohodnocení pro všechny právníky, kteří se zasazují o rozvoj a dobrou atmosféru uvnitř kanceláře;
  • výkonnostní bonus;
  • samostatné fungování a přímý kontakt s domácí i mezinárodní klientelou;
  • možnost využít profesního vzdělávání, právní angličtiny a němčiny přímo na pracovišti, účast na odborných seminářích;
  • účast na společenských akcích v rámci business developmentu;
  • příležitost a podporu při profilování se jako odborník v mediích;
  • možnost secondmentu v zahraniční pobočce naší kanceláře či u významného klienta;
  • pracovní prostory v centru Prahy u metra Florenc.