Specialista elektronické výroby

Jméno/Firma
Eledio s.r.o.
Pracoviště
Bohunická 493/81, Brno
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Eledio. Svět chytrých věcí.

Jsme partou nadšenců zaměřených na internet věcí a chytré věci. Spojujeme lidi a věci a děláme jejich interakci jednodušší.

Rosteme hlavně v zahraničí a hledáme nové kolegy, kteří se chtějí stát součástí našeho rozvoje.

Co vás čeká?

Budete kompletovat, oživovat a testovat naše elektronické výrobky.

Budete provádět diagnostiku a drobné opravy.

Budete koordinovat dodávky našeho subdodavetele.

Jaké znalosti a dovednosti potřebujete?

Musí vás zajímat elektronika a moderní technologie. Potřebujete také manuální zručnost a pečlivost.

Budete také pracovat s počítačem a testovacími pomůckami.

Kdo se na tuto práci bude nejvíce hodit?

Máte zájem o elektrotechniku a elektroniku. Pokud sami bastlíte, bude to pro vás výhoda.

Umíte číst a orientovat se v elektrotechnických schématech

Máte zkušenosti s pájením a drobnými opravami elektroniky. Praxe v elektrotechnické výrobě je výhodou.

Ideální vzdělání je SPŠ elektro, ale hlavní je zájem o obor.

Výhodou je způsobilost dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. (min. §6 pro samostatnou činnost).

Co vám můžeme nabídnout?

• Flexibilní pracovní dobu, případně práci na snížený úvazek

• Zajímavé platové ohodnocen

• 25 dní dovolené

• Super kolegové

• Školení a vzdělávání