Rozpočtář/pracovník cenového oddělení

Jméno/Firma
HSF System a.s.
Pracoviště
Lihovarská 689/40a, Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Naše společnost HSF System a.s. je ryze česká firma, která působí na stavebním trhu od roku 2002. Patříme mezi nejvýznamnější stavební společnosti v České republice a na Slovensku a svou pozici v oboru svým růstem a rozvojem stále upevňujeme. Náš úspěch je založen na špičkové kvalitě projektů a staveb, kterou jsme schopni zajistit díky stabilnímu týmu odborníků s mnohaletou praxí v oboru.

Co Vás čeká

  • zpracovávání cenových návrhů
  • komunikace se subdodavateli
  • práce s cenovými nabídkami a jejich finalizace
  • příprava podkladů pro smlouvy
  • administrativní činnost pro cenové oddělení a oddělení přípravy
  • komunikace s vedoucím projektu a střediska

Očekáváme

  • úplné středoškolské vzdělání technického směru
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • samostatnost, spolehlivost a flexibilitu
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • profesní uplatnění a osobní rozvoj
  • motivační platové ohodnocení
  • mobilní telefon a notebook
  • stravenky
  • poplatky související s odborným vzděláváním
  • proplacení jazykových kurzů
  • až 25 dní dovolené
  • Multisport kartu
  • hrazení startovného na sportovních akcích
  • zdarma sportovní oblečení pro aktivní sportovce

Nástup možný ihned.

Vhodné i pro absolventy.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi.