BOZP a PO specialista/ka | až 60 000 Kč

Jméno/Firma
Grafton Recruitment s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Máte OZO v BOZP a PO nebo si jej doděláváte? Jste komunikativní a nevadí Vám cestování?

Do stavební společnosti hledáme aktivního a organizovaného člověka!
Nemusíte mít zkušenost ve stavebnictví!

Náplň práce:

  • kontrola stavu BOZO a PO na stavbách
  • zpracování a vedení dokumentace pro jednotlivé projekty
  • podpora projekčních týmů, konzultace stavu BOZP a PO
  • sledování platné legislativy a následné uvedení do praxe
  • školení zaměstnanců v oblasti bezpečnosti
  • vyšetřování a sepisování protokolů úrazů, nemocí apod.
  • zpracování statistik
  • komunikace s OIP a pojišťovnami
  • účast na jednání s kontrolními orgány
  • účast na auditech

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • kvalifikace OZO v BOZP a PO nutností
  • zkušenosti ze stavebnictví na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • AJ stačí základní = pro komunikaci s centrálou
  • ŘP sk. B + ochota cestovat po celé ČR

BENEFITY:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní doba = sami si určujete, jaký bude Váš program
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • výhodné mobilní tarify
  • firemní rekreační zařízení
  • vzdělávací plán