Vedoucí Zákaznického Servisu

Jméno/Firma
BELDEN
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
21. 10. 2024

Připojte se k týmu Belden a staňte se součástí rozmanitého a inovativního týmu, který usiluje o nové generace řešení propojení světa. Budete mít příležitost podílet se na zajímavých projektech a spolupracovat s kolegy z celého světa, což vám umožní získat široké spektrum odborných zkušeností a perspektiv.

Společně budeme pokračovat na cestě inovací, vytvářet propojený svět a udávat směr automatizaci.

Co budete dělat:

  • Vést, poskytovat podporu a směřování týmu zákaznického servisu.
  • Nastavovat jasné cíle a očekávání výkonu pro jednotlivé členy týmu.
  • Přezkoumávat standardní procesy a identifikovat organizační vylepšení pro zlepšení efektivity, výkonnosti dodávek, optimalizaci nákladů a spokojenosti zákazníků.
  • Spolupracovat s odděleními jako je Credit Control, Řízení materiálů, Skladování a Distribuce, Řízení poptávky a Prodej, nebo dalšími útvary, je-li to třeba.
  • Budovat a udržovat efektivní pracovní vztahy s týmem prodeje řešení a kanálů, Centrem inovací pro zákazníky a dalšími interními i externími zákazníky.

Co byste měli přinést:

  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti zákaznických služeb nebo prodeje.
  • 3–5 let zkušeností s vedením týmu.
  • Znalost systémů a zkušenosti s provozem v prostředí B2B prodeje/zákaznických služeb.
  • Dobrá znalost německého, anglického a českého jazyka.
  • Silné porozumění procesům zpracování objednávek, logistiky a řízení dodavatelského řetězce.
  • Znalost SAP, BPCS a Salesforce je výhodou.

Co nabízíme:

  • Zajímavou a náročnou práci v dynamickém mezinárodním prostředí, kde můžete rozvíjet své profesní dovednosti.
  • Podporu v rámci rozvoje a vzdělávání, abyste mohli naplno využít svůj potenciál.
  • Konkurenční platové ohodnocení a balíček benefitů, který neustále obměňujeme.
  • Příležitost k růstu a kariérnímu postupu v rámci společnosti.

Připojte se k nám a budujme příštích 100 let společně!