Zámečník

Jméno/Firma
ROST Group s.r.o.
Pracoviště
Chlumčany 59, Chlumčany
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Společnost ROST Group s.r.o. je ryze česká firma, která se zaměřuje na výrobu a servis v oblasti pásové dopravy. Vývoj a výrobu realizujeme ve vlastních prostorách. Naším záměrem je poskytovat služby ve vysoké kvalitě a spolehlivosti. Ke všem zakázkám přistupujeme vždy individuálně. Není tedy od věci, že naší hlavní prioritou, je vždy spokojený zákazník.

Výrobně servisní společnost právě hledá kolegu/kolegyni na pozici: Zámečník, servisní technik

Náplň práce:

  • Sváření: Provádění různých typů sváření (např. CO2, MIG) na různých materiálech (ocel, nerez, hliník).

  • Zpracování kovů: Řezání, ohýbání, vrtání a jiné zpracování kovových dílů podle technických výkresů.

  • Údržba a opravy: Oprava a údržba strojů a zařízení, pásových dopravníků a souvisejících technologií převážně při těžbě písků a zpracování kameniva.

  • Čtení výkresů: Schopnost číst a interpretovat technické výkresy a schémata.

  • Příprava materiálu: Příprava a úprava materiálů před svářením, včetně čištění a odmašťování.

  • Kontrola kvality: Provádění kontroly hotových výrobků na shodu s technickými normami a požadavky.

  • Práce v týmu: Spolupráce s ostatními kolegy v dílně, koordinace prací a dodržování termínů.

  • Dodržování bezpečnosti: Dodržování bezpečnostních předpisů a standardů práce s těžkými stroji a materiály.

  • Dokumentace: Vedení záznamů o provedené práci, použitých materiálech a případných problémech.

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B (skupina E výhodou)
  • Trestní bezúhonnost, spolehlivost, časovou flexibilitu
  • Vzdělání: vyučení
  • Zkušenosti v oboru nejsou podmínkou – zaškolíme pod dohledem zkušeného kolegy

Výhodou:

  • Řidičský průkaz – řízení vysokozdvižných vozíků (VZV)
  • Zkušenosti se zámečnickou výrobou, svařováním apod.
  • Vzdělání v oboru (zámečník)
  • Svářečské dovednosti a platný svářečský průkaz
  • Zkušenosti se čtením výkresů

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce na plný úvazek ve stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Přátelský kolektiv
  • Profesní růst

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště