Projektový manažer / projektová manažerka

Jméno/Firma
Univerzita Karlova, Fakulta sociálních věd
Pracoviště
U kříže 661/8, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
22. 10. 2024

Pro náš Institut mezinárodních studií (dále jen IMS) hledáme referenta / referentku v rámci sekretariátu s vlastní administrativní agendou projektového managementu

Náplň práce:

  • projektový management
  • finanční vedení projektů
  • projektové žádosti
  • dílčí a závěrečné zprávy o průběhu řešení
  • finanční uzávěrky
  • komunikace s řešiteli projektů, akademiky, příslušnými odděleními děkanátu a rektorátu a dále zahraničními partnery
  • práce s univerzitními databázemi (např. spisová služba, Osobní bibliografické databáze, atd.) - školení poskytneme

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (VŠ výhodou)
  • zkušenosti s administrací projektů výhodou
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • ochotu učit se nové věci
  • znalost angličtiny slovem a písmem (na úrovni B2)
  • schopnost nárazově zvládat větší množství agendy v předvídatelných obdobích (začátky a konce projektů, účetní uzávěrka)
  • velmi dobrou znalost MS Office a Google aplikací
  • vycestování na cca jeden týden v roce do ČR či zahraničí (podle rodinných možností) na obdobná pracoviště v rámci staff trainingu

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • nástup od 1. 1. 2025 do 1. 3. 2025
  • dobré pracovní podmínky a profesionální přístup
  • pestrou a smysluplnou práci
  • dynamický a světu otevřený kolektiv, setkávání s významnými hosty a pedagogy z ČR i zahraničí
  • stabilní práci ve VŠ instituci s výhledem na pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Fakulta sociálních věd UK dbá na to, aby práce u ní umožnila všem svým zaměstnancům a zaměstnankyním sladit pracovní a rodinný život. IMS podporuje diverzitu a rovné příležitosti na pracovišti v souladu s Plánem rovných příležitostí Univerzity Karlovy a zaručuje rovné odměňování
  • širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky nebo paušál vyšší hodnoty, osobní volno navíc, příspěvek na školkovné, na dopravu, na penzijní a / nebo životní připojištění, na "Multisportku" a další; benefity se řídí platnými vnitřními předpisy fakulty)