Samostatná účetní / samostatný účetní

Jméno/Firma
Univerzita Karlova, Fakulta sociálních věd
Pracoviště
Smetanovo nábřeží 995/6, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Finance a ekonomika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

Pro doplnění týmu našeho ekonomického oddělení Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy přijmeme kolegu / kolegyni na pozici samostatný účetní / samostatná účetní.

Náplň práce:

  • samostatné účtování na uceleném úseku účetnictví
  • provádění platebního a zúčtovacího styku s bankou
  • zakládání, kontrola a uzavírání účetních středisek
  • spolupráce při účetní závěrce
  • příprava podkladů pro audity, účetní závěrky, kontroly
  • komunikace s auditorem, daňovým poradcem a poskytovatelem dotace
  • zpracovávání statistik

Co od Vás k této pracovní pozici požadujeme:

  • SŠ / VOŠ ekonomického směru
  • znalost legislativy v oblasti účetnictví a daní
  • znalost podvojného účetnictví
  • nejméně 3 roky odborné praxe
  • výbornou znalost práce s MS Office
  • zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu
  • analytické schopnosti, smysl pro celek i detail
  • ochotu spolupracovat v kolektivu

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • nástup co nejdříve nebo dle dohody. Na nového kolegu / novou kolegyni, kterého / kterou bude práce u nás bavit, si rádi počkáme.
  • dobré pracovní podmínky a profesionální přístup
  • příjemné prostředí v centru Prahy
  • širokou škálu benefitů (stravenky nebo stravenkový paušál vyšší hodnoty, 5 dnů osobního volna navíc, příspěvek na školku, příspěvek na roční kupón pražské MHD, příspěvek na penzijní a / nebo životní připojištění, příspěvek na benefitní karu Multisport a další. Benefity se řídí platnými vnitřními předpisy fakulty.)

Jestliže Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Rádi se s Vámi brzy potkáme.