Junior Financial Specialist CZ/SK

Jméno/Firma
OEPD s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
22. 10. 2024

Pro našeho významného zahraničního klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Popis pracovní pozice

Finanční specialista je regionální finanční pozice, která má na starosti správu finančních dokladů, reporting a pricing. Je finanční podporou pro obchodní tým v České a Slovenské republice.

Hlavní zodpovědnosti

  • Správa finančních dokladů, zpracování faktur, tvorba podkladů pro zákaznické dobropisy
  • Tvorba a kontrola podkladů pro finanční plány a forecasty
  • Nastavování obratových bonusů a kompenzací distributorů a jejich měsíční vyhodnocení
  • Správa budgetu pro dodavatele, vystavování objednávek na služby
  • Tvorba finančních a ad-hoc analýz
  • Nastavování ceníkových, dlouhodobých a krátkodobých cen v systému SAP
  • Komunikace s lokálním týmem a s týmy v Evropě (finanční účtárna, credit controlling, zákaznický servis, interní audit, pricing)
  • Správa logistických informací
  • Podpora managementu a office týmu

Kvalifikace

  • SŠ/VŠ vzdělání (finanční nebo ekonomický směr výhodou)
  • Velmi pokročilá znalost Excelu (používání funkcí, tvorba a práce s kontingenčními tabulkami)
  • Pokročilá znalost Anglického jazyka podmínkou
  • Znalost práce v systému SAP výhodou
  • Zkušenost v oblasti financí a účetnictví výhodou
  • Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy s praxí při studiu

Osobností charakteristika

  • Pečlivost a přesnost
  • Schopnost samostatného rozhodování a akceptace vysoké zodpovědnosti
  • Odolnost vůči stresu, asertivita a schopnost prioritizovat
  • Ochota učit se nové věci a přicházet s novými nápady

Nabízíme

  • Zázemí v úspěšné a dynamické zahraniční společnosti
  • Zajímavou a samostatnou práci
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Notebook a telefon
  • Zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, sick days)
  • Pracoviště Praha 9/částečně home office
  • Nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat svůj profesní strukturovaný životopis společně s fotografií.