Koordinátorka/ka kurzů & recepční v jazykové škole

Jméno/Firma
Threshold Training Associates s.r.o.
Pracoviště
Wassermannova 1039/32, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Školství a vzdělávání
Vytvořeno
22. 10. 2024

Jazyková škola Threshold Training Associates se sídlem Praha 5 - Barrandov hledá novou kolegyni / kolegu na pozici Koordinátorka/ka jazykových kurzů & recepční.

Náplň práce

  • organizace a koordinace jazykové výuky v naší jazykové škole a související administrativa
  • každodenní komunikace s klienty jazykové školy (kurzy pro veřejnost – děti, dospělí, menší firmy)
  • každodenní komunikace s lektory různých národností
  • evidence informací o klientech, práce s interní databází

Očekáváme

  • minimálně ukončené SŠ vzdělání
  • znalost AJ minimálně na úrovni B2, znalost dalších jazyků výhodou
  • organizační schopnosti a samostatnost
  • velmi dobrou znalost práce na PC - MS 365
  • pečlivost, trpělivost, komunikativnost a smysl pro humor

Nabízíme

  • práci na plný úvazek, zkrácený úvazek po dohodě možný
  • zajímavou a různorodou náplň práce
  • odpovídající pracovní ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání
  • práci pro kvalitní a stabilní jazykovou školu
  • osobní přístup a přátelskou atmosféru rodinné firmy
  • každodenní kontakt s rodilými mluvčími AJ

Nástup

  • v průběhu listopadu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak nás prosím kontaktujte a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás!

Zasláním životopisu nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální evidenci naší společnosti na dobu do odvolání Vašeho souhlasu. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v životopise jsou pravdivé a přesné.