HR&Office Manager CZ&SK

Jméno/Firma
CBS Global CZ s.r.o.
Pracoviště
Kačírkova 982/4, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
22. 10. 2024

Do naší pražské moderní kanceláře na Waltrovce v Jinonicích hledáme na plný úvazek zkušenou/zkušeného kandidáta na pozici HR&Office Manager I CZ&SK.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Příprava a vyřizování pracovněprávních záležitostí spojených se vznikem, změnami a ukončením pracovních poměrů, dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr (DPP/DPČ), dohod o poskytování služeb, správa a vedení personální evidence - fyzicky/ABRA
  • Správa benefitního programu, KPI
  • Správa datové schránky
  • Vzdělávání a kurzy zaměstnanců
  • HR a jiné interní oznámení v rámci firmy, welcome e-maily
  • Evidence a správa majetku - skladu, kanceláře, předávací protokoly, inventury v rámci celé BU Evropa, revize elektrických spotřebičů, likvidace majetku
  • Ad hoc podpora top managementu společnosti
  • Pravidelný reporting pro HQ (monthly report, wage report, cost claim summary)
  • Správa vozidel - knihy jízd, kontroly, vyúčtování, servisy, předávací protokoly, fyzické předání
  • Telekomunikační služby: evidence SIM karet, předávání, zajišťování změn, evidence tarifů
  • Komunikace se správou budovy Regus - správa vstupních karet pro naše pracovníky, případné řešení požadavků a dotazů
  • Administrativní podpora projektů - vyřizování dokumentace, objednávka materiálu a kancelářských potřeb
  • Zajišťování ubytování a letenek
  • Zajišťování přepravy zásilek (pošta/kurýr; příjem/odesílání)
  • Podílení se na monitoringu, vyhledávání, negociaci v oblasti spolupráce s novými HR agenturami, udržování obchodních vztahů se stávajícími agenturami práce v regionu Evropa
  • Kontrola nákladů pracovních sil a dodavatelů, spolu-správa schvalovacího systému wflow
  • Příprava mzdových podkladů, evidence dovolené, zajišťování cestovního pojištění
  • Spoluúčast na tvorbě předpisové základny, směrnic a procesů

NABÍZÍME:

  • Práci v dynamické, mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • Příspěvek na stravování za odpracovaný den, který zasíláme rovnou do mzdy
  • Firemní notebook
  • Možnost občasné práce z domova (1x týdně)
  • Teambuldingy, firemní akce
  • Možnost vzdělávání dle pracovního zařazení

POŽADUJEME:

  • Silný HR background
  • Zkušenost min. 3 roky z obdobné pozice v HR/Office administration
  • Znalost pracovně-právní legislativy
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – schopnost komunikovat emailem, po telefonu i osobně
  • Komunikativnost, spolehlivost a flexibilitu
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel, Google Workspace)
  • Smysl pro detail a soustředěnost
  • Profesionální vystupování, pečlivost, samostatnost

VÝHODOU MŮŽE BÝT:

  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Zkušenosti s programem ABRA
  • Řidičský průkaz skupiny B