Business Development Sales Manager - Telecom Infrastructure Solutions

Jméno/Firma
NonStop Consulting s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
22. 10. 2024

Hledáme kandidáty na pozici Business Development Sales Manager (CEE region), pro našeho klienta - Globální lídr v oblasti energetických a infrastrukturních řešení

- Full Remote pozice: práce z domova + cestování (až 60%)

Popis pozice:
Manažer rozvoje obchodu bude zodpovědný za identifikaci a rozvoj nových obchodních příležitostí, správu klíčových zákazníků, podporu růstu prodeje telekomunikačních řešení společnosti, budování strategických partnerství a rozšiřování tržní působnosti v regionu CEE. Tato pozice vyžaduje znalosti v oblasti telekomunikační infrastruktury, datových center a zkušenosti s řízením partnerů na trhu CEE.

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení - 125 000 CZK (v závislosti na senioritě kandidáta)
  • Roční bonus 10-20 %
  • Služební automobil
  • A další benefity...

Klíčové odpovědnosti:

  • Vyvíjet a realizovat strategie růstu společnosti na trhu telekomunikací v regionu střední a východní Evropy (CEE).
  • Udržovat vztahy s klíčovými partnery, zákazníky a vlivnými osobami v regionu CEE.
  • Přizpůsobovat globální strategie místním tržním potřebám a legislativním podmínkám.
  • Sledovat tržní trendy a růstové příležitosti v regionu.
  • Vyhledávat nové obchodní příležitosti s telekomunikačními operátory a poskytovateli infrastruktury.
  • Rozvíjet vztahy s klíčovými zákazníky v segmentech telekomunikací a datových center.
  • Připravovat prezentace a nabídky řešení společnosti pro telekomunikační trh v CEE.
  • Identifikovat a zapojovat strategické partnery pro rozšíření působnosti společnosti.
  • Vytvářet a spravovat partnerské programy na podporu růstu v regionu.
  • Plnit obchodní cíle a reprezentovat společnosti na oborových akcích.

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechniky, telekomunikací nebo příbuzném oboru.
  • Minimálně 5 let zkušeností v oblasti prodeje, rozvoje obchodu nebo správy partnerů v telekomunikačním sektoru, včetně 5 let praxe v regionu CEE.
  • Silné technické znalosti telekomunikační infrastruktury, technologií datových center a partnerských ekosystémů.
  • Prokazatelné úspěchy při uzavírání složitých obchodů a řízení strategických partnerství v B2B telekomunikacích v regionu CEE.
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti, schopnost jednat s vedením telekomunikačních firem a partnerských organizací napříč CEE trhy.
  • Plynulá angličtina a alespoň jeden další jazyk regionu CEE; další jazyky jsou výhodou.
  • Hluboké porozumění kulturním, ekonomickým a regulatorním podmínkám v zemích CEE.
  • Silné analytické a problémově orientované schopnosti pro řešení výzev v telekomunikacích a partnerstvích.
  • Znalost CRM systémů, nástrojů pro správu partnerů a Microsoft Office.
  • Ochota k častému cestování v rámci regionu CEE (až 60 %).

V případě zájmu o bližší informace prosím zašlete Vaše CV v anglickém jazyce budu Vás kontaktovat.