Operations Specialist v Boltu

Jméno/Firma
Bolt Services CZ s.r.o.
Pracoviště
Pernerova 697/35, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
22. 10. 2024

V Boltu rosteme raketovou rychlostí a s tím roste i počet skvělých lidí v našich týmech. Buď další hvězdou, která v Boltu bude zářit!

Jsme první evropská superaplikace, díky níž si lidé z celého světa mohou objednat služby napříč jednotlivými odvětvími. Věnujeme se službám z oblasti dopravy (ride-hailing, car-sharing), mikromobility (elektrické koloběžky a kola) a dovozu jídla či potravin. Nyní máme více než 100 milionů uživatelů ve více než 45 zemích světa a naším cílem je snižování osobního vlastnictví aut tím, že dáme lidem ve městech lepší alternativu na krátké i dlouhé trasy. Chceme, aby se města budovala pro lidi, ne pro auta. Zároveň jsme se zavázali v ekologickém programu nazvaném Green Plan k úplné kompenzaci emisí vzniklých při přepravě skrze aplikaci Bolt v Evropě.

Teď hledáme energické kolegy na pozici Operations Specialist, kteří se připojí do našeho týmu a zajistí našim uživatelům v České republice tu nejlepší zkušenost z každé Bolt jízdy. Preferujeme parťáky, kteří mají dokončenou vysokou školu, případně pouze dopisují diplomku, a budou mít tak čas chodit na full time.

Náplň práce:

  • Práce s partnerskými řidiči - přebírání iniciativy v oblastech akvizice, konverze a aktivace řidičů
  • Zodpovědnost za nové i současné projekty na našem trhu, které vedou ke zvýšení tržního podílu
  • Analýza dat - monitorování a analýza řidičských statistik, kvality, provozu ve městě a dalších důležitých metrik
  • Vytváření komplexních analytických modelů a reporting na úrovni jednotlivých měst i celé země
  • Vytváření a optimalizování procesů - efektivita je naší prioritou, takže nám budeš pomáhat nalézat nejefektivnější způsoby jak na našem trhu pracovat
  • Blízká spolupráce s kolegy napříč odděleními z celého světa
  • Možnost učit se jak podnikat ve startupu, který v první dekádě od startu získal podporu od těch nejvýznamnějších světových investičních společností

Chceme abys měl/a:

  • Výborné komunikační schopnosti v angličtině a češtině
  • Analytický mindset a schopnost svá rozhodnutí podložit daty
  • Dokončenou VŠ (případně pouze dopisuješ diplomku)
  • Spoustu energie - pár problémů denně tě nezastaví
  • Organizační schopnosti, zaměření na detail a zákaznickou zkušenost
  • Schopnost pracovat v rychle se měnícím prostředí
  • Nevadí, pokud zatím nemáš mnoho zkušeností. Musíš ale mít silnou motivaci řešit problémy kreativně a efektivně.
  • Smysl pro humor :)

Nabízíme:

  • Ke skvělému platu navíc i zaměstnanecký opční program
  • S tím jak rosteme, můžeš růst i ty. Neuvěřitelnou rychlostí spouštíme nové produkty, díky čemu vytváříme další a další příležitosti pro profesní růst našich kolegů.
  • Bolt jízdy zdarma
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisportku, Benefit plus kartu, výhodné telefonní tarify nebo třeba slevu na benzín
  • Budget na podporu mentálního zdraví
  • Občas je potřeba vypnout! V Boltu jedeme podle motta Work hard, play hard, takže si užiješ naše týmové akce, občerstvení v kanclu, pinpongovou ligu, týmový Bolt merch a další :)

Životopis prosím přikládejte v anglickém jazyce.