Obchodní zástupce (m/ž)

Jméno/Firma
MND Energie a.s.
Pracoviště
Plzeň
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

Při osobní schůzce s klienty budete zjišťovat, co klienti potřebují, co je pro ně prioritní v oblasti využití energií. Na základě toho vytvoříte nabídku a uzavřete smlouvu přímo u klienta. Schůzky jsou předem domluveny naším call centrem.

Požadavky a profil uchazeče:

  • Zájem o obchodní činnost a vlastní rozvoj
  • Výhodou orientace v oblasti energetiky
  • Příjemné vystupování
  • Nebát se mluvit
  • Práce s PC na uživatelské úrovni (MS Excel, MS Word)
  • Řidičský průkaz sk. B – Aktivní řidič
  • Živnostenský list se zaměřením na prodej

Nabízíme:

  • Pomůžeme Vám s rozvojem v oblasti obchodu.
  • Velikou výhodou je podpora od našeho call centra – schůzky Vám předem domluvíme.
  • U nás dostanete příležitost vyniknout, vydělat si dostatek peněz a profesně se rozvíjet a seberealizovat
  • To vše získáváte díky podpoře a zázemí silných společností MND Energie a. s. a ATODA spol. s r. o.
  • Průměrný výdělek 70 000 Kč.

Termín nástupu: IHNED, DLE DOHODY

Místo výkonu práce: Plzeň a okolí

Pokud Vás zaujala výše uvedená pozice, neváhejte nám zaslat Váš profesní životopis spolu s motivačním dopisem.

Těšíme se na Vaše reakce.