STAVBYVEDOUCÍ | 90.000 Kč

Jméno/Firma
ANEX personální agentura
Pracoviště
Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
22. 10. 2024

Pro našeho významného klienta z oblasti developmentu, dodavatele staveb, hledáme kandidáty/ky na pozici Stavbyvedoucí.

Náplň práce:
Komplexní plánování, řízení a koordinace staveb bytových i nebytových. Odpovědnost za přípravu, realizaci, kvalitu, rozpočty a termíny staveb. Jednání se zadavateli(klienty) a subdodavateli. Vedení a kontrola realizačního týmu. Vedení přehledů a dokumentace staveb. Realizace zakázek pouze na území Ostravska, tedy dojezdy na stavby max do 30 km.

Očekáváme:
> SŠ/VŠ stavebního směru
> praxi v oboru min. 5 let
> PODMÍNKA autorizovaný technik nebo inženýr
> samostatné řízení staveb
> organizační a vyjednávací schopnosti
> dobrou komunikaci s klienty
> řidičský průkaz sk. B
> uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:
> pracovní poměr (v případě požadavku uchazeče možno i OSVČ)
> smlouvu na dobu neurčitou
> nástup ihned nebo dle dohody
> nástupní mzdu 70.000 Kč
> po zkušební době 80 - 90.000 Kč
> prémie z úspěšně dokončených staveb a podíl z výsledku hospodaření společnosti
> 5 týdnů dovolené
> automobil i pro soukromé účely
> notebook, mobil
> příspěvek na stravování, penzijní připojištění, školení
> práci v zavedené stavební společnosti s historií

V případě dotazů kontaktujte:
Nikola Jeřábková, +420 608 062 530