STAR Asistentka

Jméno/Firma
S. & W. Automobily s.r.o.
Pracoviště
Daimlerova 202, Jenišov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
22. 10. 2024

Naše společnost S. & W. Automobily s.r.o. je autorizovaným prodejcem a opravcem vozidel Mercedes-Benz. Na českém trhu stabilně působíme již 27 let.

Aktuálně otvíráme novou pracovní pozici STAR Asistent(ka).

Jste přátelská a profesionální osoba, která ráda komunikuje s lidmi? Staňte se ústřední postavou našeho týmu! STAR Asistent(ka) je zodpovědný/á za vřelé přivítání zákazníků, monitorování jejich potřeb během návštěvy showroomu a poskytování administrativní podpory celé společnosti.

Staň se součástí našeho týmu!

Co od Vás očekáváme:

  • Výborné komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • Profesionální přístup s citem pro zákazníka
  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • Schopnost aktivně reagovat na potřeby zákazníků a pracovat samostatně
  • Zkušenost v zákaznickém servisu nebo na obdobné pozici výhodou
  • Středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • Pokročilá znalost práce na počítači (Microsoft Office)
  • Proaktivní přístup, odolnost vůči stresu a velmi dobré organizační schopnosti
  • Týmového ducha, iniciativu a flexibilitu
  • Řidičský průkaz sk. B

Co bude Vaším úkolem:

  • Přátelské a profesionální uvítání zákazníků na showroomu
  • Na základě požadavku zákazníka jej nasměřovat na správné oddělení
  • Přímá komunikace se zákazníky na prodejně i online
  • Zpracování poptávek a online dotazů
  • Správa zákaznických profilů v CRM systému a vytváření nových účtů
  • Podpora prodejního týmu, administrativní činnosti spojené s prodejem vozů
  • Evidence a aktualizace zákaznické databáze, sledování termínů dodání a řešení reklamací
  • Péče o zákazníky na showroomu
  • Udržování čistoty a pořádku v uvítacím prostoru a showroomu
  • Zajišťování drobných administrativních úkolů, např. rezervace dopravy pro zákazníky
  • Výborná orientace a znalost o fungování jednotlivých oddělení společnosti

Co Vám nabídneme:

  • Motivační platové podmínky.
  • 25 dní dovolené.
  • Stravenky ve výši 130,- Kč/den.
  • Příspěvek na letní dovolenou.
  • Vánoční prémie.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Profesionální a přátelský kolektiv
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání.
  • Zázemí prosperující společnosti, která je úspěšně na trhu 27 let.
  • Práce je na HPP a na dobu neurčitou.