Servisní technik UPS

Jméno/Firma
Elfis, s.r.o.
Pracoviště
Kolmá 685/10, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
22. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Nabízíme pozici servisního technika záložních systémů UPS. Náplní práce jsou opravy, pravidelné prohlídky, instalace a uvádění do provozu těchto systémů u zákazníků v rámci ČR. Předpokladem je zájem o elektrotechniku a chuť se dále rozvíjet v oboru. Nutná je i určitá fyzická zdatnost (pracuje se s akumulátory). Podmínkou je též samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a dobré komunikační schopnosti (technik je v denním kontaktu se zákazníky). Časová flexibilita je nutná při servisních výjezdech do vzdálenějších částí ČR a pro případné opravy nenadálých poruch.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• Minimálně středoškolské vzdělání v oboru silnoproudá nebo slaboproudá elektrotechnika - znalost výkonové elektroniky výhodou
• Řidičské oprávnění skupiny B
• Odborná způsobilost dle NV 194/2022 (minimálně §6)
• Časová flexibilita (cca. 1x měsíčně týdenní servisní pohotovost, cestování po celé ČR - výjimečně s přenocováním)
• Fyzická zdatnost (nutná manipulace s akumulátory a zdroji při instalacích)
• Schopnost orientace v technických manuálech a výkresech
• Spolehlivost, zodpovědnost, chuť a ochota učit se novým věcem
• Pasivní znalost AJ - schopnost čtení manuálů
• Uživatelská znalost PC - výhodou základní znalosti síťového prostředí

Co vám můžeme nabídnout

• Zajímavé finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností 45.000-60.000 Kč/m
• Roční odměny ve výši až 2 měsíčních platů
• Příspěvek na obědy
• Dovolená 5 týdnů
• Důchodové připojištění
• Nápoje na pracovišti
• Služební automobil, telefon a notebook
• Školení
• Účast na mimopracovních akcích