SPECIALISTA CONTROLLINGU - junior

Jméno/Firma
Orienta Czech s.r.o.
Pracoviště
Kostelec
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
22. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co Vás čeká?!

  • zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • spolupráce na přípravě rozpočtů
  • tvorba pravidelných reportů, analýz nebo kalkulací
  • hodnocení měsíčních nákladů a návrhy na jejich redukci
  • oceňování zásob materiálu a vlastní výroby
  • analýza dalších ekonomických ukazatelů

Požadujeme:

  • min. maturita v ekonomickém oboru
  • předchozí praxe v oblasti podnikových financí min. 1 rok - nemusí být pouze controlling
  • ANGLIČTINA nebo NĚMČINA na komunikativní úrovni
  • dobrá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, SVYHLEDAT, analytické nástroje)
  • ŘP sk. B

A nabídka pro Vás!

  • místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra (výrobní zóna Kostelec)
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzda
  • věrnostní odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • kvartální bonusy, pololetní příspěvky