>> HSE manažer <<

Jméno/Firma
Orienta Czech s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Ostraha a bezpečnost
Vytvořeno
22. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co Vás čeká?!

  • vedení EHS týmu v závodu - do 5 lidí
  • zodpovědnost a zajištění všech požadavků v oblasti BOZP, PO, environmentu i odpadového hospodářství v souladu s interními i korporátními směrnicemi
  • aplikace změn v souladu s českou legislativou
  • metodické vedení podřízených, zodpovědnost za jejich rozvoj apod.
  • analýza rizik v rámci závodu a předávání informací ostatním pobočkám
  • zhotovení každoročních analýz a výsledků práce • spolupráce s externími společnostmi
  • spolupráce při řešení pracovních úrazů (eskalace od svých podřízených)
  • aktualizace interní dokumentace
  • zodpovědnost za odpadového hospodářství, energetiku a aplikaci environmentálních trendů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • alespoň 5 let praxe v EHS oddělení – výrobní společnost
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (B2 – mluvené slovo)
  • zkušenosti s vedením lidí bude velkou výhodou
  • OZO BOZP a PO

A nabídka pro Vás!

  • místo výkonu práce: Plzeňský kraj
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzda
  • věrnostní odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování