Oblastní manažer – Inženýrské a silniční stavitelství

Jméno/Firma
Talentor Advanced Search
Pracoviště
Újezd 450/40, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

Pro našeho klienta, silnou společnost zaměřující se na pozemní a inženýrské stavitelství, hledáme Oblastního manažera. Oblastní manažer bude zodpovědný za vedení středně velkých stavebních projektů – inženýrských staveb (silnice) v regionu Praha a střední Čechy. Hlavním úkolem je řízení všech fází stavebních projektů, od jejich získání (vysoutěžení veřejné zakázky), přípravy rozpočtů a harmonogramu, až po realizaci a předání zhotoveného díla. Reportuje řediteli závodu a vede skupinu cca 60 zaměstnanců (THP i v dělnických pozicích).

Náplň práce:

  • Řízení všech aspektů projektů (“time/scope/budget”)
  • Příprava harmonogramů, řízení nákladů a dohled nad realizací
  • Vedení týmu do 60 lidí (30 THP, 30 dělníků)
  • Zajištění ekonomického výsledku divize
  • Spolupráce s dalšími oblastními manažery v rámci společnosti
  • Zajištění kvality a včasného dokončení projektů

Co je třeba:

  • Předchozí zkušenosti na manažerské pozici v oblasti stavebnictví (inženýrské stavby / silniční stavitelství výhodou)
  • Schopnost efektivně řídit tým
  • Podnikatelský přístup, schopnost řídit svěřenou oblast jako “firmu ve firmě” a převzít odpovědnost za hospodářský výsledek oblasti.
  • Ochota cestovat

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení ve fixu a bonus: až 40 % ročního platu dle dosažených výsledků
  • Služební vůz Škoda Octavia
  • Práci na zajímavých projektech v rámci prestižní společnosti
  • Další benefity