Senior účetní

Jméno/Firma
Trenkwalder a.s.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Němčina, Čeština
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
22. 10. 2024

Mezinárodní úspěšná společnost, která se zabývá vývojem a výrobou elektrických bezpečnostních komponentů a řešení pro oblast železniční dopravy hledá posilu! Rádi by v účetním týmu přivítali kolegyni/kolegu na pozici SENIOR ÚČETNÍ se znalostí NJ i AJ.

Je třeba počítat s několika krátkými služebními cestami do Německa, kde bude částečně probíhat zaučování.

ID: a0tbI00000810hQQAQ

Popis pozice

  • Zodpovědnost za kompletní účetní agendu, včetně kontroly a zpracování dodavatelských a zákaznických faktur.
  • Příprava měsíčních a ročních uzávěrek, reporting mateřské společnosti a statistické výkaznictví.
  • Aktivní přístup k řešení nejasností a upomínek
  • Zadávání platebních příkazů a zpracování bankovních výpisů.
  • Zaúčtování hotovosti
  • Příprava podkladů pro DPH a daň z příjmu ve spolupráci s externími firmou
  • Statistické výkaznictví

Váš profil

  • SŠ/VŠ vzdělání (v ekonomickém směru výhodou)
  • Zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky
  • Komunikativní znalost AJ + mírně pokročilá NJ nebo komunikativní znalost NJ + základní AJ
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Excel)
  • Samostatná a komunikativní osobnost

Naše nabídka

  • Motivující finanční ohodnocení, 13. plat, měsíční prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Po zaučení možnost home office
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, stravenky, vzdělávání
  • Věrnostní benefity po odpracovaném roce: příspěvek na penzijní připojištění, cafeterie
  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění

Kontakt
Michaela Lainová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420730526120