Prodejce zájezdů - Praha

Jméno/Firma
Čedok a.s.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
22. 10. 2024

Přidejte se k nám a staňte se prodejcem zájezdů v cestovní kanceláři s nejdelší tradicí na trhu v České republice.

Hledáme zkušeného prodejce zájezdů, na naše pobočky v Praze, který se připojí k našemu váženému týmu.

Náplň práce:

  • Aktivní prodej zájezdů a cestovních balíčků klientům, kteří přijdou na pobočku
  • Poskytování poradenství a informací o destinacích, ubytování a dalších službách
  • Zajištění vynikajícího zákaznického servisu před a během prodeje zájezdu
  • Práce s interními rezervačními systémy
  • Sledování aktuálních trendů v cestovním ruchu a nabídek konkurence
  • Odbavování příchozích telefonických hovorů a chatu z webu

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenost s prodejem zájezdů - velkou výhodou
  • Výbornou znalost českého jazyka - s klienty budete komunikovat také e-mailem nebo přes chat
  • Skvělé komunikační dovednosti a pozitivní přístup
  • Schopnost pracovat pod tlakem a řešit problémy efektivně
  • Znalost jazyků výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Geografické znalosti

Nabízíme:

  • Zázemí perspektivní a silné značky Čedoku, který nastavuje trendy v cestování a je na trhu už 104 let
  • Zajímavou práci v dynamickém prostředí cestovní kanceláře
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Podporu a školení pro efektivní práci s našimi partnery, kontinuální proces vzdělávání a možnost seberozvoje
  • Profesionální tým s přátelskou atmosférou
  • 25 dní dovolené, abyste mohli využít pořádné slevy na zahraniční i tuzemské dovolené, protože dobít baterky musíme všichni
  • Stravenkový paušál
  • Multisportka nebo Cafeterie, které vám zpříjemní Váš volný čas
  • Slevy u našich obchodních partnerů (Orange Optik, Autosalon Klokočka, Datart, T-Mobile, Samsung, Shell a mnoho dalších)
  • Příspěvek na penzijní připojištění, sick day,..
  • Možnost kariérního růstu

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis ještě dnes! Těšíme se na brzké setkání na pohovoru! :)

Nástup: ihned / dle domluvy

Místo výkonu práce: Praha

Pracovní doba: krátký / dlouhý týden (12h směny)