Projektový manažer – velké inženýrské projekty

Jméno/Firma
Talentor Advanced Search
Pracoviště
Újezd 450/40, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

Pro našeho klienta, silnou společnost zaměřující se na pozemní a inženýrské stavitelství, hledáme Projektového manažera pro velké inženýrské projekty. Projektový manažer je součástí “special task force” zaměřené na velké stavební projekty (> 1 miliarda Kč). Vede projektový tým a zodpovídá za kompletní řízení projektů – od vysoutěžení veřejných zakázek po předání zhotoveného díla.

Pozice vyžaduje vysokou mobilitu v rámci ČR, s důrazem na region Severní a Střední Čechy. Tato pozice je ideální pro zkušené projektové manažery, kteří mají zájem o práci na velkých inženýrských projektech s dlouhodobým dopadem.

Náplň práce:

  • Plné řízení rozsáhlých projektů (“time/scope/budget”)
  • Řízení projektového týmu
  • Příprava a řízení velkých stavebních projektů
  • Zajištění plynulého chodu stavby a koordinace realizačního týmu
  • Spolupráce s divizními manažery na strategických cílech závodu

Co je třeba:

  • Předchozí zkušenosti v oblasti projektového řízení ve stavebnictví, výhodou konkrétně předchozí zkušenosti v inženýrském stavitelství
  • Zkušenosti s vedením projektů
  • Ochota cestovat dle aktuálních potřeb projektů

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení ve fixu a bonus: až 40 % ročního platu dle dosažených výsledků
  • Mobilita v rámci ČR, bydliště může být kdekoli s dojezdem
  • Služební vůz Škoda Octavia
  • Práci na zajímavých projektech v rámci prestižní společnosti
  • Další benefity