Obchodní zástupce pro severní Čechy

Jméno/Firma
Van de Velde Packaging Unipap a.s.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
22. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Akviziční obchodní činnost v oblasti severních Čech, konkrétně Liberecký kraj, Ústecký kraj, sever Středočeského kraje, Praha - sever
  • Oslovování nových zákazníků
  • Aktivní komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • VŠ /SŠ se zaměřením na ekonomii, obchod nebo management
  • Praxi v akviziční obchodní činnosti ve výrobní firmě
  • Nadstandardní úroveň komunikace a prezentace
  • Samostatnost, optimismus, nadšení, aktivita
  • Dobré organizační a vyjednávací schopnosti
  • Technický rozhled
  • Orientace na výsledek
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, v případě oboustranné spokojenosti prodloužení smlouvy na neurčito po 1. roce
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Služební mobilní telefon a notebook s možností vzdáleného připojení do firemních aplikací
  • Home office
  • Zajímavou a různorodou práci v příjemném kolektivu
  • Příspěvek na stravování
  • Po půl roce 3 dny free days
  • Akce pro zaměstnance

Pracoviště: primárně Liberecký kraj, Ústecký kraj, sever Středočeského kraje, Praha - sever, centrála Býšť
Nástup na tuto pozici: dohodou

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti VAN DE VELDE PACKAGING UNIPAP a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti, za účelem získání zaměstnání po dobu do odvolání Vašeho souhlasu.