Architekt/ka - projektant/ka

Jméno/Firma
Jakes Development s.r.o.
Pracoviště
U průhonu 1589/13a, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
22. 10. 2024

Jsme developerská společnost orientující se na výstavbu bytových domů po ČR. Díky tomu je naše práce velmi různorodá a nikdy nespadne do stereotypu.

vhodné pro absolventy oboru architektura a stavitelství, ale i zdatné studenty.

Náplň práce:

· Prováděcí dokumentace, dokumentace záměru

· Tvorba ověřovacích studií pro úřady, studií pro zadání DSP

· Koordinace projektu mezi stavbou, úřady, projektantem a dodavateli

· Inženýring – jednání s úřady a získávání vyjádření

· Řízení projektu v týmu, komunikace s projektantem a stavbou

· Tvorba podkladů (2D, 3D, případně grafika -Adobe package)

· Současné projekty: bytové domy, bytový komplex a rodinné vila domy

Požadujeme:

· Znalost 2D, 3D programu, AutoCAD, Archicad

· Dobré vystupování a komunikační schopnosti pro jednání s úřady

· Samostatnost při práci, pozitivní přístup a chuť učit se novým věcem

· Výhodou zkušenosti s jednáním s úřady

· Ideální pro absolventy oborů stavitelství/architektury

Nabízíme:

· Práci na IČO / HPP / DPP, dobré platové ohodnocení, motivační složka mzdy po zkušební době

· Skvělý tým lidí z různých oborů skupiny Jakeš Group

· Možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a růstu

· Možnost prémií, školení, Multisport karta, příspěvěk na stravování, sick days a další benefity (sportovní aktivity)