B2B KEY ACCOUNT / SALES MANAGER - KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK - JUNIOR i SENIOR

Jméno/Firma
DRILL Business Services
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
22. 10. 2024

Naším klientem se velmi úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti kvalitního designového kancelářského nábytku. Vzhledem k jejímu růstu hledáme v současné době 2 kandidáty, juniornější nebo i velmi zkušené seniory, kteří by rozšířili obchodní tým v Praze.

Náplň práce:

- zodpovědnost za obchodní výsledky

- rozvoj nových obchodních aktivit i péče o stávající zákazníky

- příprava obchodních nabídek, prezentace zákazníkům, smluvní dokumentace

- podíl na marketingových aktivitách

Vaše role:

- můžete nabídnout B2B obchodní / business development zkušenost v oblasti kancelářského nábytku nebo v rámci podobného typu byznysu - projektový styl prodeje, delší prodejní cyklus, případně z byznysu s podobnou cílovou skupinou zákazníků...

- jste komerčně uvažující osobnost s vynikajícími prodejními a prezentačními dovednostmi

- hovoříte anglicky

- ŘP "B"

Nabízíme:

- zázemí velmi úspěšné společnosti a možnost profesního rozvoje

- velmi dobré finanční ohodnocení v rámci pevné i bonusové složky

- firemní automobil i k soukromým účelům a další benefity