Obchodní zástupce pro oblast stavebnictví - stavař

Jméno/Firma
PRÁCE plus, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
22. 10. 2024

vhodné i pro absolventy

  • Máte obchodního ducha a baví vás oblast stavebnictví? Chcete být součástí úspěšného týmu?

Náplň:

  • Schůzky s našimi stávajícími i potencionálními zákazníky z různých pracovních pozic a úrovní (management, projekce, stavba, nákup)
  • Uplatnění našich produktů a systémových řešení, která splňují nebo předčí potřeby a očekávání zákazníka
  • Budování dlouhodobých partnerství založených na kvalitních produktech a poskytnutých službách
  • Komunikace s našimi techniky a administrativou

Požadujeme:

  • Vzdělání či zkušenost z oboru stavebnictví výhodou, případně chuť učit se novým věcem
  • Komunikativnost, spolehlivost, potřebu dotahovat projekty do konce
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka
  • ČJ je nezbytností, AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci v české firmě s více jak 27 letou praxí v oboru
  • možnost zapracování a následné seberealizace
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • vzdělávání