Obchodní zástupce pro Moravu v potravinářském průmyslu

Jméno/Firma
GurmEko s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
22. 10. 2024

Pro rozvoj obchodních aktivit v potravinářském průmyslu přijmeme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici obchodní zástupce pro Moravu. V rámci společnosti je vytvořena samostatná obchodní skupina se specializací na průmyslové výrobní podniky. Tato obchodní skupina je připravena reagovat na požadavky ve všech oborech průmyslové a potravinářské výroby.

Náplň práce:

  • akvizice nových zákazníků s potenciálem dlouhodobé spolupráce
  • péče o své vlastní portfolio zákazníků, snaha o postupné rozšiřování spolupráce
  • zpětná vazba do společnosti s cílem zlepšení servisu
  • komunikace a reporting

Co od Vás očekáváme:

  • alespoň základní znalosti potravinářské výroby
  • praxe v oblasti obchodu, v ideálním případě na pozici obchodního zástupce
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti, reprezentativní a příjemné vystupování
  • MS Office, organizovanost a systematičnost při práci i reportingu
  • obchodní duch, energické pracovní nasazení
  • ŘP skupiny B podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pracovní i finanční jistotu dlouhodobě stabilní společnosti
  • práci na HPP
  • finanční ohodnocení závislé na Vašem výkonu
  • širokou možnost uplatnění seberealizace a vlastní organizace práce
  • služební vozidlo, notebook, telefon
  • dovolená 5 týdnů
  • slevy 40% na firemní zboží
  • příspěvek na stravování ( 107,- Kč za každý odpracovaný den)
  • příspěvek penzijní spoření / životní pojištění až 3000,- Kč/ měsíčně
  • příspěvek až 80% na úhradu pojištění odpovědnosti (tzv. na blbost)