Manažer nákupu koření

Jméno/Firma
GurmEko s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
22. 10. 2024

Do našeho týmu přijmeme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici Manažer nákupu koření.

Náplň práce:

  • nákup surovin, tvorba nákupní strategie
  • komunikace se stávajícími dodavateli
  • hledání nových dodavatelů a trhů
  • sledování cenové politiky na dodavatelském trhu
  • administrativní zpracování dodávek
  • zajišťování dopravy, vyřizování reklamací

Co od Vás očekáváme:

  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • výborné komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti
  • schopnost rychle se orientovat na trhu
  • zkušenosti z oblasti nákupu výhodou, nikoliv podmínkou
  • uživatelská znalost PC, znalost programu Helios výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce na HPP
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zázemí stabilní renomované firmy s 34 letou historii
  • odborné proškolení v sortimentu koření a potravinářských přípravků
  • místo výkonu práce : GurmEko s.r.o., Počernická 264, 250 73 Radonice, okres Praha východ
  • dovolená 5 týdnů
  • slevy 40% na firemní zboží
  • příspěvek na stravování ( 107,- Kč za každý odpracovaný den)
  • příspěvek penzijní spoření / životní pojištění až 3000,- Kč/ měsíčně
  • příspěvek až 80% na úhradu pojištění odpovědnosti (tzv. na blbost)
  • parkování u firmy