Mistr provozu vodovodů Tachov

Jméno/Firma
Vodárny a kanalizace Karlovy Vary, a.s.
Pracoviště
Tachov
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

Pracovní náplň

  • řízení montážních, provozních, údržbářských a opravárenských prací na vodovodní síti a souvisejících vodohospodářských zařízeních

  • řízení činnosti přiděleného pracovního kolektivu

Požadujeme

  • úplné střední odborné vzdělání s maturitou technického směru

  • řidičský průkaz skupiny B

  • organizační schopnosti

  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

  • dobrý zdravotní stav bez omezení

Proč pracovat u naší společnosti?

Nabízíme stabilní zaměstnání, perspektivu růstu, pohodový kolektiv, velmi kvalitní pracovní prostředí a řadu zaměstnaneckých výhod:

  • prémie, třináctý plat, pravidlený růst mezd v souladu s kol. smlouvou

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenkový paušál, poukázky na sport a zdraví

  • firemní půjčky, rekreace ve firemních zařízeních

  • příspěvky za pohotovost, odměny za zakázky (u vybraných pracovních pozic)

V případě zájmu o práci v naší společnosti nás kontaktujte na adrese personal@vodakva.cz.

Kontakt na personální oddělení: Studentská 328/64, 360 07 Karlovy Vary - Doubí, tel: 359 010 135.

www.vodakva.cz