Operátor ohraňovacích lisů

Jméno/Firma
NSE Solutions, s.r.o.
Pracoviště
Jindřichův Hradec
Vytvořeno
22. 10. 2024

Do naší výroby hledáme nového kolegu. Pokud hledáte jistotu a nevadí vám práce na směny, připojte se!

Charakterem je tato práce vhodná spíše pro muže.

Co vás čeká:

  • Obsluha ohraňovacího lisu: Budete mít na starosti nejen obsluhu stroje, ale i jeho nastavení pro optimalizaci výroby.

  • Kontrola kvality: Provádění měření a kontrola vyrobených dílů zajistí, že naše výrobky splňují přísné standardy.

  • Údržba strojů: Pravidelná údržba strojů je klíčová pro jejich správný chod a dlouhou životnost.

Co od vás potřebujeme:

  • Vzdělání: Min. výuční list, ideálně v technickém oboru.

  • Technické dovednosti: Schopnost číst a pracovat s technickou dokumentací je nezbytná pro efektivní výkon práce.

  • Zkušenosti: Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici, je to jistě výhoda.

Co za to nabízíme:

  • Plný úvazek: Práce na 7,5 hodiny denně v nepřetržitém provozu.

  • Atraktivní mzda: Po zapracování (zpravidla po 3 měsících) mzda 42.000 Kč.

  • Bonusy: Po úspěšném zapracování nabízíme další bonus ve výši 20.000 Kč.

  • Náborový příspěvek: 10.000 Kč jako poděkování za váš zájem.

  • Zaměstnanecké benefity: Stravenkový paušál, dovolená navíc, příspěvek na penzijní spoření a jiné.

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete svůj životopis na asistent@nses.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na tel. čísle +420 776 504 700.