Manažer / manažerka projektu

Jméno/Firma
RECRUITER s.r.o.
Pracoviště
Brno
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Činnost společnosti je zaměřena zejména na projekční a poradenské služby a na dodávky staveb nebo technologických celků pro vodní hospodářství. Jedná se zejména o čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, neutralizační stanice a vodní hospodářství pro průmysl.

Náplň práce:

vedení stavebních projektů pro čistírny odpadních vod, úpravny vod, čerpací stanice, vodojemy, bioplynové stanice a jiné stavby pro vodohospodářský průmysl v souladu s uzavřenou SoD, v požadovaných termínech a kvalitě při dodržení platné legislativy

Požadujeme:

  • min. vzdělání SŠ nebo VŠ nejlépe ve strojním oboru - vhodné i pro absolventy

  • práce s PC: AutoCAD, MS Office, orientace v ceníkových databázích

  • dobré komunikační a koordinační schopnosti

  • pozitivní přístup k řešení problémů

  • schopnost rychle se učit novým věcem

  • zkušenosti v oboru čistírenství výhodou

  • smysl pro zodpovědnost a spolehlivost

  • schopnost vysokého pracovního nasazení

  • vůle dále se vzdělávat

  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • práci v příjemném kolektivu a stabilní společnosti

  • služební telefon, notebook a auto i k soukromým účelům

  • možnost dalšího vzdělávání

  • jednosměnný provoz

  • pracovní poměr na dobu neurčitou

  • benefity jako kurzy angličtiny, příspěvek na stravování, placené přesčasy, týdenní pobyt v lázních, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, možnost práce z domu, sick days

Místo práce: sídlo spol. Brno

  • práce po ČR a SR

Termín nástupu: možný ihned

Pro bližší informace volejte na tel.: 548 129 028 - Ing. Libor Šebesta.