ASISTENT / ASISTENTKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ Prostějov

Jméno/Firma
IF FACILITY, a.s.
Pracoviště
Prostějov
Úvazek
Zkrácený
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

Společnost IF FACILITY a.s.

hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici

ASISTENT / ASISTENTKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

 Náplň práce:

  • Zpracování nabídek, podkladů a související dokumentace

  • Vyhledávání nových zakázek a jejich evidence

  • Komunikace s klienty

  • Vedení běžné administrativy

 Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání

  • Minimální praxe 2 roky na obdobné pozici

  • Pokročilá znalost práce na PC-MS Office – WORD, EXCEL

  • Pečlivost a smysl pro detail

  • Schopnost pracovat týmově

 Nabízíme:

  • Práci na HPP, zkrácený úvazek 4 hodiny denně

  • PD: od pondělí do pátku, ranní směna

  • Samostatnou a zajímavou práci s možností finančního i profesního růstu

  • Mimořádné odměny

  • Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě

  • Nástup ihned, případně dohodou

  • Nástupní plat 12 000 Kč

·        Vhodné také pro ID-invalidní důchodce

 Svůj životopis zasílejte na uvedenou emailovou adresu