FACILITY MANAŽER/MANAŽERKA PRAHA

Jméno/Firma
IF FACILITY, a.s.
Pracoviště
Česká republika
Vytvořeno
22. 10. 2024

Společnost IF FACILITY a.s. hledá nového kolegu/kolegyni na pozici

FACILITY MANAŽER/MANAŽERKA

se zaměřením na služby úklidu s místem výkonu práce Praha

Náplň práce:

Řízení přidělených projektů

Vedení týmů pracovníků na přidělených projektech

Komunikace s klienty v rámci svěřených zakázek

Zlepšování kvality služeb v souladu s novými trendy v oblasti cleaningu

Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání

Organizační a komunikační schopnosti

Flexibilitu a proklientský přístup

Dobrou znalost práce s MS Office

Řidičský průkaz skupiny B-AKTIVNÍ ŘIDIČ

Trestní bezúhonnost

Praxe na pozici úklidu v sociálních službách VÝHODOU

Nabízíme:

Samostatnou a zajímavou práci s možností finančního i profesního růstu

Zázemí stabilní české společnosti

Služební vůz, PC a telefon

Práci na HPP, úvazek 8 hodin denně s flexibilním využitím fondu pracovní doby

Nástupní plat 33 000,- Kč

Osobní ohodnocení, bonusový program a transparentní čtvrtletní systém odměňování dle skutečně    dosažených výsledků

Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě

Nástup po dohodě