Obchodník

Jméno/Firma
Navitec
Pracoviště
Zlín
Vytvořeno
22. 10. 2024

Samostatnost, odpovědnost a kreativní práce. Trendy prostředí, moderní obchodní řešení Microsoft a odměna založená na výsledcích.

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky.

  • Prezentace našich produktů a služeb potenciálním klientům.

  • Vyjednávání obchodních podmínek.

  • Propagace naší firmy a našich produktů na trhu.

  • Spolupráce s technickým týmem na zajištění spokojenosti zákazníků.

  • Monitorování trhu a konkurence, identifikace nových trendů a příležitostí.

  • Podílení se na obchodní strategii firmy.

Očekáváme

  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti.

  • Schopnost naslouchat potřebám zákazníků a nabízet jim efektivní řešení.

  • Silné vyjednávací schopnosti a orientaci na výsledky.

  • Sebemotivaci, disciplínu a schopnost pracovat samostatně.

  • Odolnost vůči stresu a schopnost zvládat odmítnutí.

  • Znalost produktů a trhu, ve kterém působíme, je výhodou nikoliv však nutností. Jsme přesvědčeni, že dobrý obchodník dokáže prodat cokoliv.

  • Místo výkonu práce ve Zlíně.

  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • Možnost práce na hlavní pracovní poměr.

  • Místo výkonu práce Zlín, ale může být flexibilní dle Vaší samostatnosti a odpovědnosti.

  • Zajímavou a různorodou práci v přátelském kolektivu.

  • Neustálé vzdělávání a podílení se na zavádění produktů, které udávají trendy.

  • Možnost profesního růstu.

  • Atraktivní platové ohodnocení a bonusový systém.

  • Flexibilní pracovní dobu.

  • 5 dní dovolené navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Firemní benefity a teambuildingové akce.

  • Příspěvek na dovolenou, životní či penzijní pojištění

  • Práce bez zbytečné administrativy a korporátních návyků

Pokud Vás tato práce zajímá, napište mi prosím na adresu lukas.res(zavináč)navitec.cz