Programátor Dynamics 365 Business Central

Jméno/Firma
Navitec
Pracoviště
Zlín
Vytvořeno
22. 10. 2024

Moderní architektura, týmové projekty a programování, hledání řešení a příjemné pracovní prostředí rozvinou tvé programátorské dovednosti k dokonalosti.

Náplň práce

  • Technická podpora konzultantů.

  • Součinnost při sestavování implementačních kalkulací nákladů.

  • Revize detailních návrhů řešení konzultantů.

  • Realizace/programování detailních návrhů konzultantů a asistence při interních testech.

  • Sledování novinek a trendů Microsoft Business řešení.

Očekáváme

  • Zkušenost s Microsoft Dynamics 365 Business Central nebo Microsoft Dynamics NAV (dříve Navision) na programátorské a nejlépe i konzultační úrovni.

  • Znalost programování Extensions pro Microsoft Dynamics 365 Business central výhodou.

  • Základní zkušenosti s webovými aplikacemi Office 365 a Microsoft Azure výhodou.

  • Analytické myšlení, samostatnost a zodpovědnost.

  • Ochota učit se.

  • Angličtina.

Nabízíme

  • Možnost práce na hlavní pracovní poměr.

  • Místo výkonu práce Zlín, ale může být flexibilní dle Vaší samostatnosti a odpovědnosti.

  • Zajímavou a různorodou práci v přátelském kolektivu.

  • Neustálé vzdělávání a podílení se na zavádění produktů, které udávají trendy.

  • Možnost profesního růstu.

  • Atraktivní platové ohodnocení a bonusový systém.

  • Flexibilní pracovní dobu.

  • 5 dní dovolené navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Firemní benefity a teambuildingové akce.

  • Příspěvek na dovolenou, životní či penzijní pojištění

  • Práce bez zbytečné administrativy a korporátních návyků

Pokud Vás tato práce zajímá, napište mi prosím na adresu lukas.res(zavináč)navitec.cz