Montér leteckých interiérů až 200,-/hod.( Rokycany)

Jméno/Firma
Markmont, s.r.o.
Pracoviště
Beroun
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

Přijmeme kolegy na pozici montéra

Hledáme nové kolegy na pozici montéra/ zámečníka / truhláře – nábytkáře do Rokycan (cca 17 km od Plzně).

·         Si domácí kutil nebo tě baví modelářství?

·         Máš smysl pro detail a cit pro práci?

·         Orientuješ se ve výkresové dokumentaci a není ti cizí práce s ručním nářadím?

·         Tak se přidej k nám a pojď vyrábět kuchyňky

Náplň práce:

  • ruční montáž dílů a celků kuchyňských interiérů

  • montáž dle technické výkresové dokumentace

Požadujeme:

  • vyučení v technickém oboru výhodou

·         Manuální zručnost - podmínkou

·         Znalost čtení technické výkresové dokumentace

·         Spolehlivost

Nabízíme:

·         Dlouhodobou spolupráci na HPP

·         Jistotu zaměstnání

·         Kariérní růst

·         Možnost záloh ze mzdy

·         Možnost ubytování

·         Doprava do podniku je možná přímím spojem z hl. nádraží - hromadnou dopravou ( autobus, vlak).

Směnnost:

Ranní a odpolední směna od PO-PÁ

Hodinová mzda:

 až 200 Kč / hod. dle pracovního zařazení

V případě zájmu volejte či pište na tel:  777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: plzen@markmont.eu  . Nebo nás kontaktujte na zelené lince zdarma na telefonním čísle + 420 800 50 50 40 či osobně na adrese Poděbradova 1, Plzeň v přízemí budovy Avalon.